Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2002 Morten Skøtt 130 08:00:00  
2003 Søren Kring 90 08:30:00  
2004 Jan Vinter 90 08:30:00  
2008 Sten Mørck 130 08:00:00 13:05:39 05:05:39  
2009 Mikael Gyde Møller 130 08:00:00 11:53:35 03:53:35  
2011 Steen Bjørnsen 90 08:30:00 12:40:06 04:10:06  
2013 Morten Duelund 90 08:30:00 11:01:38 02:31:38  
2015 Andreas Poulsen 90 08:30:00  
2016 Marc Leander Østergreen 90 ALOWEB 08:30:00  
2017 Allan Leander Østergreen 90 ALOWEB 08:30:00 11:42:04 03:12:04  
2018 Steen Kent Andersen 90 08:30:00  
2019 Alexander Thorsen 90 08:30:00  
2020 Finn Gottfredsen 90 08:30:00 11:30:49 03:00:49  
2021 Sofie Gottfredsen 90 08:30:00 11:39:02 03:09:02  
2022 Stig Brøndum 90 08:30:00  
2023 Peter Hunæus 90 08:30:00  
2024 Peter Marx 90 08:30:00  
2025 Ida Marx 90 08:30:00 13:14:25 04:44:25  
2026 Mikkel Nielsen 90 08:30:00 11:16:00 02:46:00  
2027 Søren Kjær Foged 90 08:30:00  
2029 jacob Spanggaard 90 08:30:00  
2030 Carsten Nørrevang 90 3Shape Cycling 08:30:00 11:26:21 02:56:21  
2031 Timme Bisgaard Munk 90 Team Mummi 08:30:00 12:04:17 03:34:17  
2032 Frederik Vorbeck 90 3Shape Cycling 08:30:00  
2033 Kasper Egdø 90 3Shape Cycling 08:30:00  
2035 Michael Bing 90 3Shape Cycling 08:30:00  
2036 Vladimir Chen 90 3Shape Cycling 08:30:00 11:42:20 03:12:20  
2039 Teddy Rasmussen 130 08:00:00 11:44:26 03:44:26  
2040 Hans Christian Hansen 90 08:30:00  
2041 Henrik Thorenfeldt 90 08:30:00  
2042 Peter Søndergaard 90 08:30:00 11:43:03 03:13:03  
2043 christian Petersen 90 08:30:00  
2045 Alex Berger 90 08:30:00 11:16:46 02:46:46  
2048 Kristian Horup Larsen 130 08:00:00 11:50:30 03:50:30  
2049 Sigurd Skov Larsen 130 08:00:00 12:14:24 04:14:24  
2050 Peter Rubæk 130 08:00:00  
2051 Peter Damm 90 08:30:00 11:25:00 02:55:00  
2054 Joakim svensson 130 08:00:00 11:48:12 03:48:12  
2055 Niclas lau 130 08:00:00 11:48:12 03:48:12  
2057 Kim Thøger Vesth 40 UniQ El Teknik Cycling Team 09:00:00 10:29:51 01:29:51  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2058 Bjarne Christiansen 40 UniQ El Teknik Cycling Team 09:00:00 10:30:46 01:30:46  
2059 Jesper Christiansen 40 UniQ El Teknik Cycling Team 09:00:00 10:28:41 01:28:41  
2060 Lasse Wendelboe 40 UniQ El Teknik Cycling Team 09:00:00 10:28:06 01:28:06  
2061 Morten Christiansen 90 UniQ El Teknik Cycling Team 08:30:00 11:25:54 02:55:54  
2063 Lennarth Spanggaard 90 UniQ El Teknik Cycling Team 08:30:00 11:12:23 02:42:23  
2064 Niels-Erik Clausen 90 08:30:00 11:56:28 03:26:28  
2065 Michael Holst Andersen 130 08:00:00 13:33:04 05:33:04  
2066 Lars W Sørensen 130 08:00:00  
2067 Leo Wassinger 130 08:00:00  
2068 pierre sørensen 90 08:30:00  
2069 Mikkel Kondrup 130 Allerød Cykelklub 08:00:00  
2070 Michael Hjorthøj 130 Allerød Cykelklub 08:00:00  
2072 Anders Hvid 90 08:30:00  
2073 jonas gibhardt 90 08:30:00  
2074 Runa Sabroe 90 Team Mummi 08:30:00  
2075 Peter Svarre 90 Team Mummi 08:30:00  
2077 aage faurholt 90 08:30:00 11:24:17 02:54:17  
2078 Kasper Markussen 90 08:30:00  
2080 Allan Fjelsted 130 08:00:00 11:23:02 03:23:02  
2081 Jan Hagen Jørgensen 40 09:00:00  
2082 Andreas Damsgaard Mortensen 130 08:00:00 11:38:38 03:38:38  
2083 Leander Wandsøe-Isaksen 130 08:00:00 12:17:28 04:17:28  
2084 kristians89@gmail.com 130 08:00:00 12:16:32 04:16:32  
2085 Lars Jensen 130 08:00:00  
2086 Carl Larsen 130 08:00:00 12:25:35 04:25:35  
2087 Joachim Rønsholt 130 Rønsholt 08:00:00  
2088 Bo Rønsholt 130 Rønsholt 08:00:00  
2090 Bjarne Hingelbjerg 90 08:30:00 11:18:34 02:48:34  
2091 Kasper Lund 130 08:00:00 12:25:45 04:25:45  
2092 Morten Stenstrup 90 Flintstones 08:30:00  
2093 Kim Quan 90 Flintstones 08:30:00 11:44:41 03:14:41  
2096 Jeppe Kløverpris Andersen 130 Flintstones 08:00:00 12:19:51 04:19:51  
2098 Laura Voss 40 Team Voss 09:00:00 10:49:27 01:49:27  
2099 Søren Voss 40 Team Voss 09:00:00 10:49:27 01:49:27  
2241 Torben Smith Larsen 130 08:00:00 11:58:28 03:58:28  
2243 Jens Mourier 90 08:30:00 12:08:00 03:38:00  
2245 Marc Stein 90 08:30:00  
2245 Marc Stein 90 08:30:00  
2246 Magnus Hejgaard Wiik 130 08:00:00  
2248 Henning Bickham 90 08:30:00 11:41:43 03:11:43  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2249 Peter lassen 130 08:00:00  
2252 Thomas Mortensen 90 Lyngby Turistfart 08:30:00 11:17:05 02:47:05  
2253 Lennart Nielsen 90 Lyngby Turistfart 08:30:00 10:56:06 02:26:06  
2254 Henrik Falk Sørensen 90 Lyngby Turistfart 08:30:00  
2255 Claus Mortensen 90 Lyngby Turistfart 08:30:00 11:17:04 02:47:04  
2256 Freddy Lundquist 90 08:30:00 11:32:32 03:02:32  
2258 Jesper Blach 90 08:30:00 11:10:10 02:40:10  
2260 Marie-Louise Sander 130 08:00:00  
2262 Thomas Schelde Pedersen 130 08:00:00  
2263 Michael Lindegaard 130 08:00:00  
2264 Kasper Krause 130 08:00:00 12:27:18 04:27:18  
2266 Marie Louise Bordinggaard Munk 90 ABC cykling 08:30:00  
2267 heidi ellefsen 90 ABC cykling 08:30:00  
2268 Charlotte Krog Mayntz 90 ABC cykling 08:30:00  
2269 Claus Hansen 90 ABC cykling 08:30:00  
2270 Anita Nielsen 90 ABC cykling 08:30:00  
2271 Bjarne Kristiansen 90 08:30:00 12:01:33 03:31:33  
2272 Ulrik Pedersen 90 08:30:00  
2275 Martin Kofoed 130 08:00:00 11:51:13 03:51:13  
2278 Maria Houmøller 90 08:30:00 12:32:54 04:02:54  
2279 Helle Hansen 90 08:30:00 12:34:24 04:04:24  
2281 Rasmus Odgaard 90 08:30:00 11:51:11 03:21:11  
2282 Jørgen Lund-Hansen 90 08:30:00 12:17:08 03:47:08  
2283 Karl Erich Nielsen 90 08:30:00 11:47:14 03:17:14  
2285 Ulf Kelund 90 08:30:00  
2286 Vibeke 90 08:30:00 12:32:54 04:02:54  
2289 Christian L. Henningsen 130 08:00:00  
2290 Torben Carstensen 130 08:00:00  
2291 Niels Mayland 130 08:00:00 11:44:41 03:44:41  
2293 Michael Marinelli 130 08:00:00  
2294 jakob hauge 130 08:00:00  
2298 Kent Løngaa 130 08:00:00 12:17:44 04:17:44  
2299 Palle Erbs 90 08:30:00  
2300 Annegitte Christiansen 40 09:00:00  
2301 Mark Berger 90 08:30:00 11:07:43 02:37:43  
2304 Kim Eskildsen 90 Siemens Active 08:30:00  
2305 Christoffer Jacobsen 90 08:30:00 10:56:20 02:26:20  
2306 Marianne Stausholm 40 09:00:00 11:23:28 02:23:28  
2307 Jan Larsen 90 08:30:00  
2308 Mads Løgstrup Juul 130 08:00:00  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2309 Thomas Juul 130 08:00:00  
2310 Henrik Jespersen 40 FarogSøn 09:00:00  
2311 August Jespersen 40 FarogSøn 09:00:00 10:25:56 01:25:56  
2312 Diana Nielsen 40 09:00:00  
2313 Kenneth Nielsen 40 09:00:00  
2314 Trygve Ibsen Bank 130 08:00:00 11:28:37 03:28:37  
2315 Robert Jørgensen 90 3Shape Cycling 08:30:00 11:17:55 02:47:55  
2316 Kim Ganderup Hansen 130 08:00:00  
2318 kurt schmidt nielsen 90 08:30:00 11:40:00 03:10:00  
2320 Malene Buch Larsen 90 Incentive 08:30:00  
2321 Hans Henrik Woltmann 90 Incentive 08:30:00  
2322 Daniel Sloth Olesen 90 Incentive 08:30:00 11:40:53 03:10:53  
2323 Mette Bøgelund 40 Incentive 09:00:00 10:56:20 01:56:20  
2324 Ronald Kawiecki 90 08:30:00 11:23:53 02:53:53  
2325 Mikkel Damsgaard Mortensen 130 08:00:00 11:22:53 03:22:53  
2326 Marcus Faber Kappendrup 90 Nilfisk 08:30:00  
2327 Morten Skov 90 Nilfisk 08:30:00  
2328 Kenni Griffens 90 Nilfisk 08:30:00 12:00:11 03:30:11  
2329 David Garrido 90 Nilfisk 08:30:00 12:00:11 03:30:11  
2331 Roi Hansen 90 Rambøll 08:30:00  
2332 Christopher McKenzie Maxon 90 Rambøll 08:30:00 11:15:56 02:45:56  
2333 Bjarne Rasmussen 90 Rambøll 08:30:00 11:15:47 02:45:47  
2335 Klaus Ås Hansen 90 Rambøll 08:30:00 12:18:39 03:48:39  
2336 Henrik Niedermayer 90 Rambøll 08:30:00 11:14:28 02:44:28  
2337 Tommi Højer Bondum 90 Rambøll 08:30:00  
2338 Claus-Henrik Lundstrøm 90 08:30:00  
2339 Torsten Mariegaard 90 08:30:00 11:23:57 02:53:57  
2340 Holger Krawczyk 90 08:30:00  
2341 Tom Dalkvist 90 Hold 1 08:30:00 11:04:08 02:34:08  
2342 Ole Rasmussen 90 Hold 1 08:30:00  
2343 Jan Byrgesen 90 Hold 1 08:30:00  
2344 Torben Kjærgaard Høj 130 08:00:00 11:23:00 03:23:00  
2345 Fred Jacobsen 130 08:00:00  
2346 Poul Jespersen 90 08:30:00 11:35:00 03:05:00  
2347 Susanne Lund-Larsen 40 09:00:00  
2348 Maria Luisa Lozano Zafra 130 08:00:00 13:26:28 05:26:28  
2350 claus gottfredsen 130 08:00:00  
2351 Søren Steffensen 130 08:00:00  
2352 Olivia Bak-Christensen 90 08:30:00 12:33:42 04:03:42  
2353 Michael Hilton 90 08:30:00  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2354 Morten Anderson 90 08:30:00 10:59:14 02:29:14  
2355 Ole Schmidt 130 08:00:00  
2356 Mogens Gamst 90 08:30:00  
2357 Christoffer Roldsgaard 40 09:00:00 10:20:12 01:20:12  
2358 Tom Søgaard-Jensen 130 08:00:00  
2360 Martin munck 90 De Tre 08:30:00 11:55:05 03:25:05  
2361 Magnus munck 90 De Tre 08:30:00 11:55:10 03:25:10  
2362 John Schaldemose 130 08:00:00  
2363 Søren Rømer 90 08:30:00 11:50:51 03:20:51  
2364 Christian Rønsholt 130 08:00:00  
2365 Anders Damgaard Nielsen 90 08:30:00  
2366 Alan Winther Nielsen 90 08:30:00 11:23:36 02:53:36  
2367 Henning Elsborg 130 08:00:00 12:22:24 04:22:24  
2368 Morten Stoklund Larsen 130 Frygtløse Fædre 08:00:00 13:22:02 05:22:02  
2369 Jens Vedel Jørgensen 130 Frygtløse Fædre 08:00:00 13:07:19 05:07:19  
2370 Søren Pedersen 130 Frygtløse Fædre 08:00:00 13:07:21 05:07:21  
2371 Tore Bang Heerup 90 08:30:00 11:14:36 02:44:36  
2372 Hasse Ramlev Hansen 130 08:00:00 11:23:26 03:23:26  
2373 Anders Lorentzen 90 08:30:00 12:02:16 03:32:16  
2374 Kim Østergaard 90 08:30:00 12:02:15 03:32:15  
2375 Frank Helness 90 08:30:00 11:17:52 02:47:52  
2376 Henrik Jensen 40 Team Jensen 09:00:00 11:04:53 02:04:53  
2377 Per Albrechtsen 40 Team Jensen 09:00:00  
2378 Henrik Vestergaard 40 Team Jensen 09:00:00  
2379 Hans Bisgaard Frantzen 40 Team Jensen 09:00:00  
2380 Flemming Stjerne Poulsen 90 Team Jensen 08:30:00  
2381 Claus Jensen 90 Team Jensen 08:30:00  
2382 Simon Steinbo 90 Team Jensen 08:30:00 12:10:26 03:40:26  
2383 Klaus Svarre 90 Team Jensen 08:30:00  
2384 Torben Schrader 90 Team Jensen 08:30:00 12:10:33 03:40:33  
2385 Stig Karlson 90 Team Jensen 08:30:00  
2386 Julie Schou Andersen 90 08:30:00 11:14:10 02:44:10  
2387 Erling Jørgensen 40 09:00:00 11:05:08 02:05:08  
2388 Jessica Rasmussen 40 09:00:00 11:05:08 02:05:08  
2389 Kirsten Christiansen 40 09:00:00 11:05:08 02:05:08  
2390 Thomas Kirstein Helfelt 90 08:30:00  
2391 Tue Topholm 90 Team Skoleklar.nu 08:30:00 11:50:46 03:20:46  
2392 Morten Joensen 90 Team Skoleklar.nu 08:30:00 11:52:14 03:22:14  
2393 Monica Thiedemann 90 Team Skoleklar.nu 08:30:00 11:51:21 03:21:21  
2394 Jimmy pedersen 90 08:30:00 11:01:34 02:31:34  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2395 Michael Tagmose 130 08:00:00 12:01:36 04:01:36  
2397 Jesper Riis 130 08:00:00 12:17:31 04:17:31  
2398 Mark Hennings 90 08:30:00 10:56:58 02:26:58  
2399 Mette Jensen 40 09:00:00 10:59:19 01:59:19  
2400 Rene Jensen 40 09:00:00  
2401 Rikke Broe 90 08:30:00 12:32:38 04:02:38  
2402 Mogens Baunsgaard 90 08:30:00 12:32:38 04:02:38  
2404 Jesper Kragh-Skriver 130 08:00:00  
2409 Mikkel Sager 90 08:30:00 10:59:04 02:29:04  
2410 Kristian Klitgaard 90 08:30:00 11:30:37 03:00:37  
2416 Søren Eriksen 90 08:30:00  
2426 Rasmus Johnsen 130 08:00:00  
2468 Kasper Dirckinck-Holmfeld 90 08:30:00 11:19:11 02:49:11  
2469 Elers Christian Boesen 130 08:00:00 11:22:59 03:22:59  
2487 Martin vaabengaard 90 08:30:00  
2493 Jens Irgens 90 08:30:00 10:55:45 02:25:45  
2528 Carsten Lerche Villadsen 130 08:00:00  
2529 Simon Rasmussen 90 08:30:00 11:15:47 02:45:47  
2530 Michael Holm 130 08:00:00 13:16:16 05:16:16  
2542 Hans Votborg 130 08:00:00 13:16:18 05:16:18  
2543 Rune Glerup 90 08:30:00 11:19:46 02:49:46  
2555 Leif Jensen 90 08:30:00 11:44:40 03:14:40  
2579 Brian Mølnitz 130 08:00:00 12:40:24 04:40:24  
2599 Anders Kok Hansen 130 Amager CC 08:00:00  
2607 Tina Tagmose 130 08:00:00 11:40:23 03:40:23  
2660 Ronni Jensen 90 08:30:00 11:01:40 02:31:40  
2661 thomas beck 130 johannes fog 08:00:00 11:57:15 03:57:15  
2683 claus tranberg 130 johannes fog 08:00:00  
2708 claus leinøe 130 johannes fog 08:00:00  
2721 morten nielsen 90 johannes fog 08:30:00 11:09:10 02:39:10  
2736 Jesper Hjorth 130 Frygtløse Fædre 08:00:00 13:07:19 05:07:19  
2779 Torkild Justesen 40 09:00:00  
2915 Bjarke Linnetved 90 08:30:00 11:01:36 02:31:36  
2916 Kecia Sanvig 40 09:00:00 10:26:29 01:26:29  
2917 Christian Ballund 130 08:00:00 11:44:26 03:44:26  
2918 Morten Mathiasen 90 Team Baghjul 08:30:00 11:29:14 02:59:14  
2919 Henrik Kuhnel 90 Team Baghjul 08:30:00  
2921 Laurens Hedegaard 90 08:30:00  
2923 David Stokkebro Andersen 90 Team cykelholdet 08:30:00 11:35:00 03:05:00  
2925 Dan Ørbæk Henriksen 90 Team cykelholdet 08:30:00 11:32:18 03:02:18  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2927 Preben Loop 130 08:00:00 13:07:08 05:07:08  
2931 Erling Pedersen 130 08:00:00  
2935 Torkild Justesen 90 BT 08:30:00  
2936 Gert Bronton 90 BT 08:30:00  
2937 stig brammer knudsen 90 08:30:00  
2939 Kenneth Bergø-Enkebøll 130 08:00:00  
2941 Jimmy Rasmussen 130 08:00:00  
2945 Kristian Lind 90 Flintstones 08:30:00  
2946 Jan Füssel 130 08:00:00 11:22:54 03:22:54  
2947 Ian Hoyland 90 08:30:00 11:01:34 02:31:34  
2948 Jens E B Hansen 130 08:00:00  
2949 Tonny Petersen 90 08:30:00 10:55:38 02:25:38  
2950 Carl-Johan Ekhall 90 08:30:00  
2951 Tom Christensen 90 08:30:00 11:02:00 02:32:00  
2952 Tony Rahmeh 90 08:30:00 11:10:00 02:40:00  
2953 Rikke Bertelsen 40 Team Topmave 09:00:00 10:31:43 01:31:43  
2954 Thomas Manley 40 Team Topmave 09:00:00 10:18:05 01:18:05  
2955 Lars Bertelsen 40 Team Topmave 09:00:00 10:18:10 01:18:10  
2956 Lasse Tranegaard Sukstorf 130 08:00:00 11:43:50 03:43:50  
2957 Mikael Lund 130 08:00:00 11:23:01 03:23:01  
2958 Henrik Brabandt Hansen 90 08:30:00  
2959 Torben Andersen 90 08:30:00  
2960 Marita Jensen 90 08:30:00  
2961 Martin Jæger 130 08:00:00  
2962 Mads Peter Ole Olsen 130 08:00:00  
2963 Kim Mølck Damgaard 130 08:00:00 11:24:05 03:24:05  
2964 Tonie Staun 90 Team A Fys 08:30:00 11:50:41 03:20:41  
2965 Jesper Steen Hansen 90 Team A Fys 08:30:00 11:50:40 03:20:40  
2966 Lotte Rasmussen Rønsgaard 90 Team A Fys 08:30:00  
2967 Rene Rasmussen Rønsgaard 90 Team A Fys 08:30:00  
2968 Philip Berger 90 08:30:00  
2969 jesper bengtsson 90 08:30:00  
2970 Henning Larsen 40 09:00:00  
2972 Dorthe Olsen 90 08:30:00 11:02:20 02:32:20  
2973 Niels Bukholt 130 08:00:00  
2974 Frank Bødtker Madsen 90 08:30:00 10:55:19 02:25:19  
2975 Jens Rasmussen 90 08:30:00 11:50:48 03:20:48  
2976 Henning Alwin Persson 90 08:30:00  
2977 Frederik Langebeck 130 08:00:00  
2978 Birgitte Jespersen 90 08:30:00 12:31:54 04:01:54  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
2979 Lasse Jespersen 90 08:30:00 12:31:54 04:01:54  
2980 john schmidt 40 09:00:00 11:08:37 02:08:37  
2981 Jesper Møllegaard 90 08:30:00 11:29:20 02:59:20  
2982 Kasper Engholm-Keller 130 08:00:00 12:01:37 04:01:37  
2983 Martin Marløe 130 08:00:00 12:12:37 04:12:37  
2985 Bent Svenningsen 40 09:00:00 10:16:08 01:16:08  
2986 Tommy Bysted 90 08:30:00 11:34:13 03:04:13  
2987 Rasmus Bysted 90 08:30:00  
2988 David P Meyer 130 08:00:00  
2989 Mads Meldgaard 90 08:30:00  
2990 Mark Dybdahl 90 08:30:00  
2991 Christina Boye Nielsen 90 08:30:00 11:18:26 02:48:26  
2992 Lars Amelang 90 08:30:00 11:08:00 02:38:00  
2993 Anders Robert Hansson 130 08:00:00  
2994 Henrik Heidelbach 130 08:00:00 12:16:17 04:16:17  
2995 Mikael Andersen 130 08:00:00  
2996 Morten Stubbe 130 08:00:00 11:46:51 03:46:51  
2997 Rune Slovs 130 08:00:00 11:44:19 03:44:19  
2998 Kim Larsen 130 08:00:00  
2999 Christine Hansen 130 08:00:00  
3000 Steen Ole Rasmussen 130 08:00:00  
3001 Thomas Ploug 130 08:00:00 11:23:50 03:23:50  
3002 Rasmus Jensen 90 08:30:00  
3003 Danny Jonasson 130 08:00:00  
3004 Søren Bagger-Hansen 130 08:00:00  
3005 Henrik Halby Bentzen 130 08:00:00  
3006 Jann Wagner 90 08:30:00 11:01:10 02:31:10  
3007 Leonardo Pagella 130 08:00:00 11:27:58 03:27:58  
3008 Ejvind Hansen 130 08:00:00  
3009 Jens Frederiksen 90 08:30:00 12:01:29 03:31:29  
3010 Jacob Ravn 130 08:00:00  
3011 Peer Ravn 130 08:00:00  
3012 Kim Peterson 130 08:00:00 11:22:49 03:22:49  
3013 Thomas Trampedach 130 08:00:00 11:40:14 03:40:14  
3014 Edgar Burgos 130 08:00:00  
3015 Christian Vjlbo 130 08:00:00  
3016 Nils Dorph-Petersen 90 08:30:00 12:34:23 04:04:23  
3017 Rasmus Larsen 130 08:00:00  
3018 Christoffer Hagemann 130 08:00:00  
3019 Henning Gregaard Andersen 130 08:00:00  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
3020 Niclas Mortensen 130 08:00:00  
3021 Pablo L Lambias 90 08:30:00  
3022 Jan Jakobsen 90 08:30:00  
3023 Frederik Antonsen 130 08:00:00 11:24:50 03:24:50  
3024 Peter Rasmussen 130 08:00:00 11:56:07 03:56:07  
3025 Tommy Hass 90 08:30:00 10:52:01 02:22:01  
3026 christopher broe 130 Team Lundos 08:00:00  
3027 marc lund poulsen 130 Team Lundos 08:00:00 12:44:49 04:44:49  
3028 Lars Hansen 130 08:00:00 11:50:42 03:50:42  
3029 Erik Lund 130 08:00:00 12:04:09 04:04:09  
3030 Nick Høybye 90 08:30:00  
3031 Preben Olsen 90 08:30:00  
3032 Patrick 90 08:30:00  
3033 Bent Okholm 90 08:30:00 11:56:29 03:26:29  
3034 Ingelise Melgaard 90 08:30:00  
3035 Claus Melgaard 90 08:30:00 11:09:50 02:39:50  
3036 Claus Walther Jensen 130 08:00:00  
3037 Søren Blaabjerg 90 08:30:00 11:47:18 03:17:18  
3038 Kim Aistrup 90 08:30:00  
3039 Tine Nysted Pedersen 90 08:30:00  
3040 Bjarne Beltoft 90 08:30:00 11:15:31 02:45:31  
3041 Juraj Baloga 40 09:00:00 09:58:03 00:58:03  
3042 Annette Skovgaard 90 08:30:00  
3043 Michael Reber Knudsen 90 08:30:00 12:20:39 03:50:39  
3044 Anders Nielsen 90 08:30:00 11:24:00 02:54:00  
3045 Birger Lund-Rasmussen 90 08:30:00 11:44:40 03:14:40  
3046 Morten Bendix Andersen 130 Amager CC 08:00:00  
3047 Torben Christensen 90 08:30:00  
3048 Kit Friisgaard 130 08:00:00 13:26:28 05:26:28  
3049 Jens Christensen 130 08:00:00  
3050 Martin Lund 130 08:00:00  
3051 Peter Sant 130 08:00:00  
3052 Carsten Østergaard 90 08:30:00 11:15:07 02:45:07  
3053 Svend Hansen 90 08:30:00 11:38:00 03:08:00  
3054 Casper Nygaard 130 08:00:00  
3056 Niels Thestrup 90 08:30:00  
3057 Johnny D Souz 90 08:30:00 11:37:18 03:07:18  
3058 Patrucj Møller Kjellmann 130 08:00:00  
3059 Tommy Meyhoff 130 08:00:00  
3060 Mikael Smith Larsen 130 08:00:00 11:58:29 03:58:29  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
3061 Jonathan Skarving 130 08:00:00  
3062 Ulrik Christensen 130 08:00:00  
3063 Jacob Lundbak 90 08:30:00  
3064 Angelo Dobbs 90 08:30:00  
3065 Tommy Nielsen 90 08:30:00 10:59:19 02:29:19  
3066 Rene Rasmussen 90 08:30:00 11:12:00 02:42:00  
3067 Jesper Høyer 90 08:30:00  
3068 Samuel Garrett 90 08:30:00  
3069 Tommy Hein 130 08:00:00 12:23:59 04:23:59  
3070 Carsten Krogh 90 08:30:00  
3071 Rasmus Østrup Møller 90 08:30:00  
3072 Jørgen Helms 90 08:30:00 12:19:20 03:49:20  
3073 Flemming Olsen 90 08:30:00 11:45:01 03:15:01  
3074 Kjeld Sørensen 90 08:30:00 11:45:00 03:15:00  
3075 Sune Skak Pedersen 90 08:30:00 11:37:15 03:07:15  
3076 Per Serup 90 08:30:00  
3077 Jacob Rønfelt 90 08:30:00 11:20:20 02:50:20  
3078 Ole Kristoffersen 90 08:30:00  
3079 Jorge Raniert 90 08:30:00 11:56:32 03:26:32  
3080 Steffen Møller 90 08:30:00  
3081 Rene Olsen 90 08:30:00 11:09:07 02:39:07  
3082 Jan Reinhardt 90 08:30:00 11:44:40 03:14:40  
3083 Martin Glensbjerg 90 08:30:00  
3084 Svend Jensen 90 08:30:00 11:33:00 03:03:00  
3085 Jens Hansen 90 08:30:00 11:23:53 02:53:53  
3086 Allan Berg 90 08:30:00  
3087 Jacob Sølling 90 08:30:00 12:01:27 03:31:27  
3089 Henrik Appel 90 08:30:00  
3090 Jens Just Justesen 90 08:30:00  
3091 Kim Pedersen 90 UniQ El Teknik Cycling Team 08:30:00 11:25:51 02:55:51  
3092 Rene Højmand 90 08:30:00  
3093 Kurt Olsen 90 08:30:00 11:46:42 03:16:42  
3094 Jacob Stang 90 08:30:00  
3095 Mogens Badsberg Jensen 90 08:30:00  
3096 Alice Sørensen 90 08:30:00 11:44:40 03:14:40  
3097 Carsten Grønberg 90 08:30:00 11:02:01 02:32:01  
3098 Thomas Magnussen 90 08:30:00 11:48:08 03:18:08  
3099 Harald Reutin 90 08:30:00  
3100 Kasper Rebenstorf 90 08:30:00 10:52:00 02:22:00  
3101 Jeppe Christensen 90 08:30:00 11:09:48 02:39:48  
Alle deltagere fra løbet

 


Alle  deltagere fra løbet den  


Sorteret efter deltagernr.

Hvis starttid mangler er rutens startid anvendt.

Deltagernr Navn Rute Holdnavn Start Slut Tid  
3102 Ole Bondo Christensen 90 08:30:00 13:05:36 04:35:36  
3103 Muhammed Behtas 90 08:30:00  
3104 Michael Laustsen 90 08:30:00 11:01:35 02:31:35  
3105 Palle Mortensen 90 08:30:00 11:44:40 03:14:40  
3106 Trine Danvold 90 08:30:00 11:15:38 02:45:38  
3107 Michael Aistrup 90 08:30:00 11:15:38 02:45:38  
3108 Nicolai Ebsen 90 08:30:00 11:01:54 02:31:54  
3109 Martin Hjørngaard 40 Riders 09:00:00  
3110 Gert 90 08:30:00 11:50:17 03:20:17  
3111 Niels Gottlieb 90 08:30:00 11:15:56 02:45:56  
3112 Kalle Kristensen 40 09:00:00 11:04:27 02:04:27  
3113 Freja Karen Christensen 40 09:00:00 11:04:27 02:04:27  
3114 Alice Haubjerg 40 09:00:00  
3115 Frank Hansen 40 09:00:00 10:35:51 01:35:51  
3116 Laila Hansen 40 09:00:00 10:42:36 01:42:36  
3117 Lars Hestbech 40 09:00:00 10:37:50 01:37:50  
3118 Theodor Hestbech 40 09:00:00 10:37:49 01:37:49  
3119 Dirk Andre Pape 40 09:00:00  
3120 Peter Grandahl 40 09:00:00 10:14:11 01:14:11  
9998 Casper Siboni Uissing 130 08:30:00  
Alle deltagere fra løbet